Інформація для населення

Відповідно до пункту 4.12. розділу IV «Порядок розрахунків на роздрібному ринку електричної енергії» Правил роздрібного ринку електричної енергії, розрахунок за спожиту електроенергію відбувається не пізніше 20 числа наступного місяця, якщо договором не встановлено іншого терміну. Так, наприклад, за спожиту електроенергію у лютому необхідно розрахуватись до 20 березня.
Енергопостачальна компанія ТОВ "Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія" дякує сумлінним платникам за своєчасну оплату електричної енергії!
Згідно пункту 7.5. розділу VII «Умови та порядок припинення та відновлення постачання електричної енергії споживачу» Правил роздрібного ринку електричної енергії, щодо споживачів, які порушують умови укладеного з ТОВ "Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія" договору у частині виконання споживачами своїх обов’язків по вчасній оплаті за електричну енергію та у разі не здійснення оплати, Товариство буде змушене передати відомості стосовно боржників до відповідного оператора системи розподілу задля їх подальшого відключення від електромереж в установленому порядку.
Наголошуємо, що процедура відключення боржника від постачання електричної енергії, і процедура відновлення електропостачання на сьогодні є платними послугами. Тобто, споживач, який вчасно не сплатив за спожиту електричну енергію, і якому припинено електропостачання змушений буде платити двічі: спершу за припинення постачання електричної енергії, яке виконано електропостачальником, а потім ще й за відновлення постачання електричної енергії. Тому боржник платить двічі!
З повагою до споживачів і надією на своєчасну сплату за спожиту електроенергію
Адміністрація ТОВ "КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ЕК"