Укладення договору онлайн

ТОВ «Кіровоградська обласна ЕК» (далі – Товариство) продовжує активно працювати над поліпшенням якості обслуговування для своїх клієнтів. Зокрема, з 1 липня 2023 року запроваджено новий сервіс – укладення договору онлайн. Ця послуга дозволяє оформити договори на постачання електроенергії дистанційно.

Для укладення договору про постачання електричної енергії за допомогою засобів електронної комунікації, Вам необхідно виконати наступні кроки:

КРОК 1 – Оберіть вигідну Вам комерційну пропозицію (для побутових споживачів / для непобутових споживачів) та ознайомтесь з умовами договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг (УП) / договору про постачання електричної енергії.

КРОК 2 – Надішліть на електронну адресу Товариства e-dogovir@kresc.com.ua наступні документи:

  1. Копію паспорта та ІПН (для фізичних осіб) або витяг, або довідку, або копію виписки з ЄДР (для юридичних осіб) споживача;
  2. Документ, що посвідчує право на представництво інтересів особи у випадку подання заяви представником (для фізичних осіб), або документ, що посвідчує право особи діяти від імені юридичної особи (для юридичних осіб);
  3. Копію документа, що підтверджує право власності чи користування об’єктом;
  4. Паспорт точки розподілу/передачі об’єкта (площадки вимірювання, для непобутових споживачів).

В тексті листа напишіть комерційну пропозицію до якої Ви хочете приєднатись та контактний номер телефону, по якому спеціаліст Товариства зможе Вам зателефонувати для уточнення даних.

КРОК 3 – Після обробки надісланої Вами інформації, фахівець Товариства відправить у відповідь (на вказану Вами адресу електронної пошти) оформлену належним чином Заяву-приєднання, для того щоб Ви мали можливість ознайомитись з нею і підписати за допомогою електронного підпису.

Додатково повідомляємо, що ТОВ “Кіровоградська обласна ЕК” може відмовити в укладені договору з причин, які будуть докладно поясненні у листі-відповіді від фахівця Товариства (відсутність договору з оператором системи, невідповідність критеріям комерційної пропозиції, тощо).

КРОК 4 – Підписану за допомогою електронного підпису Заяву-приєднання потрібно надіслати у відповідь на електронний лист від фахівця Товариства.

Якщо існує необхідність отримання паперового екземпляру договору, про це необхідно зазначити додатково у листі. Паперовий екземпляр договору може бути відправлений рекомендованим листом за адресою реєстрації абонента або адресою об’єкта електропостачання (за вибором споживача).

Звертаємо увагу, що для підписання документів Ви повинні мати кваліфікований електронний підпис (КЕП). Отримати послуги КЕП фізична або юридична особа може в одному з акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК) за посиланням: https://czo.gov.ua/ca-registry.

Якщо у вас виникнуть будь-які питання стосовно користування сервісом дистанційного укладення договорів на постачання електроенергії, ви можете звернутися за відповіддю до наших Центрів обслуговування споживачів.

ТОВ «Кіровоградська обласна ЕК» щиро дякує кожному з наших клієнтів, які відповідально використовують електроенергію і своєчасно сплачують рахунки.